Darčeková karta

Každý môže byť obdarovaný podľa vlastných predstáv.

Darujte nekonečné možnosti s našou darčekovou kartou!

Darčeková karta je využiteľná takmer vo všetkých prevádzkach, ktoré disponujú POS terminálom. Aktuálne z technických príčin nie je možné využiť darčekovú kartu v prevádzkach Bep Viet, PANDA bistro, Beauticiann, Moja srdcovka, BILLA, PANDORA.

Darčekovú kartu je možné nabiť jednorázovo pri zakúpení v akejkoľvek hodnote od 10 do 250 €
na správe OC každý pracovný deň, v čase od 7.00 do 15.30
.
(správa centra je na 2. nadzemnom podlaží – vstup vedľa KINO STAR)

Platba za darčekové poukážky je možná len platobnou kartou!

Spôsob použitia darčekových kariet:

1.

Zákazník si zakúpi darčekovú kartu na Správe obchodného centra v ľubovoľnej hodnote, pričom minimálna hodnota je 10 € a maximálna hodnota je 250 €.

2.

Zakúpenou darčekovou kartou môže zákazník platiť takmer v každej prevádzke obchodného centra Galéria Lučenec, ktorá disponuje POS terminálom. Aktuálne nie je možné z technických príčin platiť darčekovou kartou v prevádzkach Bep Viet, Panda bistro, Beauticiann, Moja Srdcovka, Billa, PANDORA.

3.

Darčekovú kartu je možné využiť pri viacerých nákupoch u viacerých nájomcov. Je potrebné sledovať si zostatok finančných prostriedkov, ktorý zistíte jednoducho naskenovaním QR kódu na zadnej strane darčekovej karty.

4.

Platnosť darčekovej karty je 1 rok od jej zakúpenia. Hodnotu karty nie je možné vyplatiť alebo vymeniť za hotovosť.

5.

V prípade, že je platba v niektorej z prevádzok zamietnutá, môže to byť z nasledovných dôvodov:

Nedostatočný zostatok na karte
Zákazník si môže skontrolovať zostatkovú hodnotu naskenovaním QR kódu na zadnej strane darčekovej karty. Ak je hodnota nákupu vyššia než zostatok na karte, zákazník môže požiadať o rozdelenie účtu – časť nákupu zaplatí darčekovou kartou a zostatok doplatí v hotovosti alebo bežnou platobnou kartou.

Darčeková karta už nie je platná
Dátum platnosti darčekovej karty je 1 rok od vydania, tento je označený na zadnej strane darčekovej karty.

Iná chyba
V prípade akejkoľvek inej chyby sa môžete obrátiť priamo na Správu obchodného centra, ktorú nájdete na 2. poschodí.

V prípade straty alebo poškodenia darčekovej karty je možné preúčtovanie zostatku na novú darčekovú kartu za manipulačný poplatok vo výške 10 €. Pri žiadosti o preúčtovanie zostatku je ale potrebné predložiť doklad o kúpe darčekovej karty.

Zakúpiť si ich môžete na Správe obchodného centra (M-MARKET Reality, s.r.o. – 2. nadzemné podlažie, vedľa prevádzky KINO STAR), v pracovné dni od 7:00 do 15:30. Platba za darčekové karty je možná len platobnou kartou!

Share This