M-MARKET

Otváracie hodiny

PO – ŠT:  7:00 – 15:30

 

Kontakt

tel.: +421 47 55 11 800

mail: info@m-market.sk

web: m-market.sk

Spoločnosť M-MARKET patrí medzi 3 najväčších vlastníkov obchodných priestorov na Slovensku.

Za posledných 10 rokov sa spoločnosť vďaka systematickej rekonštrukcii, výstavbe a akvizičnej aktivite dostala medzi 3 najväčších vlastníkov obchodných priestorov na Slovensku.

Súčasne efektívnou správou nehnuteľností vytvárajú priestor na ich modernizáciu a inováciu. Každá budova má svoj potenciál, využitím ktorého dokážu priniesť do spoločnosti množstvo zaujímavých príležitostí.

Od roku 2012 sa spoločnosť angažuje aj na trhu private equity. V súčasnosti sa angažujú v 15-tich rôznych projektoch s preinvestovaným kapitálom na úrovni viac ako 30 miliónov EUR.

Prostredníctvom Nadácie M-MARKET už ôsmy rok podporujú predovšetkým športovcov, ale aj organizácie, ktoré pôsobia v oblasti kultúry a vzdelania.

Priestory sa nachádzajú
na 3. nadzemnom podlaží

M-MARKET, akciová spoločnosť sa zaoberá predovšetkým obchodnou a realitnou činnosťou, akvizíciami a investíciami v oblasti maloobchodu, veľkoobchodu a investičnou výstavbou.

Medzi najvýznamnejšie projekty spoločnosti patrí sieť obchodných centier KOCKA. Podnikateľské portfólio firmy dopĺňajú dcérske spoločnosti M-MARKET Reality, s.r.o. a M-MARKET Invest, s.r.o., ktoré svojimi aktivitami významne dopĺňajú široký podnikateľský záber skupiny a v nemalej miere pomáhajú doplniť jej renomé ako spoločenstva investičnej skupiny.

Založením Nadácie M-MARKET sme sa rozhodli s naším úspechom podeliť aj s tými, ktorí nemali v živote šťastie a skutočne potrebujú pomoc a podporu.

Informácie na prevádzke

Share This