25.3. – 26.3. 2022 | PREDAJNÁ VÝSTAVA

3. ROČNÍK PREDAJNEJ VÝSTAVY REGIONÁLNYCH PRODUKTOV NOVOHRADU A BB KRAJA

V dňoch 25. a 26. marca sa do nášho obchodného centra už po tretí krát vracia krásne podujatie Predajná výstava produktov Novohradu a BB kraja. Aj tento rok máme radosť z veľkého záujmu vystavovateľov, ktorí budú vystavovať svoje kvalitné lokálne, ručne vyrobené produkty. Môžete sa tešiť na rôznorodú ponuku od výrobcov, ktorých produktom bola udelená jedna zo značiek GEMER – MALOHONT, POHRONIE, HONT, Podpoľanie a Novohrad.

Medzi hlavné ciele regionálneho značenia je v povedomí ľudí vzbudiť záujem o výrobky s označením „Regionálny produkt, v našom regióne konkrétne regionálny produkt NOVOHRAD“. Výrobok, ktorému bola udelená značka, je pre zákazníka zárukou kvality, ktorá pochádza z nášho regiónu a reprezentuje ho, vyrobil ho náš remeselník či výrobca predovšetkým z našich surovín tradičným spôsobom. Koordinátorom regionálneho značenia v Novohrade je združenie Región Neogradiensis, z. p. o.

Podujatie organizujeme v spolupráci s mestom Lučenec, Novohradským múzeom a galériou v Lučenci, Novohradským osvetovým strediskom, združením Región Neogradiensis a Folklórnymi parádnicami. V piatok, 25. marca si pre vás  pripravili aj zaujímavý kultúrny program :

•15.00 – slávnostné otvorenie predajnej výstavy,Temperament cimbal orchestra

•15.00 – 17.00 – Temperament cimbal,detské folklórne súbory

•17.00 – 18.00 – Folklórne parádnice v sprievode živej hudby

Tešíme sa na vás!

Zoznam vystavovateľov