23.-29.11.2020 | Veľká narodeninová súťaž

Veľká narodeninová súťaž

Obchodné centrum Galéria Lučenec oslavuje krásnych 5 rokov. A najkrajším darčekom pre nás je možnosť obdarovať vás!

Preto sme sa rozhodli, že vám počas narodeninového týždňa darujeme darčekové poukážky na nákup vo vašich obľúbených obchodoch v rámci nášho obchodného centra v symbolickej hodnote až 5 500 €.

Súťažiť môžete počas celého týždňa o 3 hlavné ceny:

  1. Cena darčekové poukážky na nákup v OC Galéria Lučenec v hodnote 500 €
  2. Cena darčekové poukážky na nákup v OC Galéria Lučenec v hodnote 300 €
  3. Cena darčekové poukážky na nákup v OC Galéria Lučenec v hodnote 200 €

Ďalších 90 šťastlivcov získa darčekovú poukážku v hodnote 50 €.

3 hlavné ceny budú žrebované naživo v nedeľu 29. novembra obľúbeným hercom Marekom Fašiangom → preto určite odporúčame sledovať náš live stream na FB fanpage Galéria Lučenec! Pokiaľ budete jedným z výhercov a stihnete sa k nám dostaviť v stanovenom časovom limite po žrebovaní, okrem hodnotnej výhry si môžete odniesť aj zážitok z osobného stretnutia s Marekom 

Ako na to?

Pre zapojenie do našej veľkej narodeninovej súťaže stačí nakúpiť v termíne od 23. do 29.11. v ktorejkoľvek predajni v OC Galéria Lučenec v hodnote minimálne 20 € s DPH (POZOR: doklady nie je možné kombinovať z viacerých predajní), vyplniť registračný formulár, ktorý dostanete v každej prevádzke spolu s pokladničným dokladom o nákupe v stanovenej hodnote, alebo ho nájdete pri súťažnej urne. Riadne a úplne vyplnený registračný formulár vhodíte do súťažnej urny a veríte, že jedna z hlavných výhier bude vaša  Nezabudnite si odložiť pokladničný doklad, ktorým sa v prípade výhry bude potrebné preukázať.

Úplné pravidlá súťaže 

Okrem toho vás čaká množstvo skvelých narodeninových zliav, ktoré nájdete tu: