21.-22.2.2020 | Predajná výstava produktov Novohradu a BB kraja

Predajná výstava produktov Novohradu a BB kraja

21.-22. február 2020
OC Galéria Lučenec

Už 21. a 22. februára budeme hostiť 2. ročník predajnej výstavy produktov Novohradu a BB kraja .
Tento rok sa na vás teší ešte viac vystavovateľov s kvalitnými lokálnymi ručne vyrobenými produktami a taktiež prinášame novinku v podobe rozšíreného kultúrneho programu!
Tešiť sa môžete na naozaj rôznorodú ponuku od výrobcov, ktorých produktom bola udelená jedna zo značiek Gemer – Malohont, Pohronie, Horehronie, Hont, Podpoľanie a Novohrad.

Medzi hlavné ciele regionálneho značenia je v povedomí ľudí vzbudiť záujem o výrobky s označením „Regionálny produkt, v našom regióne konkrétne regionálny produkt NOVOHRAD“. Výrobok, ktorému bola udelená značka, je pre zákazníka zárukou kvality, ktorá pochádza z nášho regiónu a reprezentuje ho, vyrobil ho náš remeselník či výrobca predovšetkým z našich surovín tradičným spôsobom. Koordinátorom regionálneho značenia v Novohrade je združenie Región Neogradiensis, z. p. o.

Podujatie organizujeme v spolupráci s mestom Lučenec, Novohradským múzeom a galériou v Lučenci, Novohradským osvetovým strediskom, združením Región Neogradiensis a Folklórnymi paradánicami, ktorí si pre Vás v piatok 21.2.2020 a v sobotu 22.02.2020 od 14:00 pripravili aj zaujímavý kultúrny program.

Predajcovia a vystavovatelia