Darčekové poukážky

Každý môže byť obdarovaný podľa vlastných predstáv.

Darčeková poukážka je cenina, ktorá oprávňuje jej držiteľa, aby ňou zaplatil za svoj nákup namiesto finančnej hotovosti, a to vo výške nominálnej hodnoty poukážky. Zákazníci budú mať možnosť zakúpiť darčekové poukážky v nominálnej hodnote 10€, 20€ alebo 50€
na správe OC každý pracovný deň, v čase od 9.00 do 16.00
.
(správa centra je na 2. nadzemnom podlaží – vstup vedľa predajne Planeo)

Spôsob použitia darčekových poukážok:

1.

Zákazník si zakúpi darčekovú poukážku na správe obchodného centra v ľubovoľnom množstve v predpísanej nominálnej hodnote.

2.

Zakúpenú darčekovú poukážku uplatní v označenej maloobchodnej jednotke obchodného centra. Nálepka na priečelí maloobchodnej jednotky zákazníka informuje, že práve v tejto maloobchodnej prevádzke môže darčekovú poukážku použiť.

3.

Predmetná maloobchodná jednotka zákazníkovi poskytne peňažnú zľavu z aktuálneho nákupu vo výške nominálnej hodnoty darčekovej poukážky.

4.

Zodpovený pracovník maloobchodnej prevádzky, v ktorej bola darčeková poukážka uplatnená, prinesie prijatú darčekovú poukážku a príslušný bloček nákupu na správu obchodného centra, kde mu bude nominálna hodnota poukážok vymenená za peňažnú hotovosť z pokladne obchodného centra.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY v nominálnych hodnotách 10€, 20€ a 50€ sú platné vo všetkých označených predajniach obchodného centra GALÉRIA LUČENEC.

Zakúpiť si ich môžete na Správe centra (CYRANO- 2. nadzemné podlažie, pri predajni Planeo elektro), v pracovné dni od 9:00 do 16:00. Neprijímame platobné karty, platiť je možné len v hotovosti.

Share This