GATE

Otváracie hodiny

PO – NE:  9:00 – 21:00

 

Kontakt

web: https://gate.shop

telefón: +421 917 919 728

GATE je obľúbená značka pre mladé ženy aj mužov. Jedinečný dizajn a mestský štýl je inšpirovaný svetom mladých. Každá kolekcia prináša iskru v najnovších trendoch. GATE oblieka mladých, čo sa neboja držať krok s módou.V ponuke medzinárodného predajcu nájdete širokú ponuku oblečenia, doplnkov, spodného prádla, obuvi aj športového oblečenia.

Viac info na https://gate.shop

Predajňa sa nachádza na 1.poschodí

GATE je obľúbená značka pre mladé ženy aj mužov. Jedinečný dizajn a mestský štýl je inšpirovaný svetom mladých. Každá kolekcia prináša iskru v najnovších trendoch. GATE oblieka mladých, čo sa neboja držať krok s módou. V ponuke medzinárodného predajcu nájdete širokú ponuku oblečenia, doplnkov, spodného prádla, obuvi aj športového oblečenia.

Vieme, že nájsť tie pravé džínsy je niekedy fakt drina! 

Našťastie, v Gate máte na výber z mnohých strihov a farieb, presvedčte sa sami a vyberte si originálne rifle, s ktorými zažiarite.

Ste pripravení na premakanú nálož novej GATE kolekcie 2020?

Máme pre vás v ponuke šťavnaté kúsky do vášho jarného a letného šatníka, ktoré sa budú niesť v mene kvetinových a tropických motívov, zvieracích potlačí a boho štýlu plného pestrofarebnej batiky.

Idete do toho spolu s nami?

Share This