Biotech USA

Otváracie hodiny

PO – PI:  9:00 – 21:00
SO – NE:  9:00 – 21:00

 

Kontakt

tel.: 0905 641 076

web: biotechusa.sk

BioTechUSA je jedným z najväčších európskych výrobcov a distribútorov výživových doplnkov a funkčných potravín.

V predajniach BioTechUSA máme pre vás všetko, čo potrebujete na schudnutie, naberanie svalovej hmoty, zlepšenie výkonnosti alebo ak chcete urobiť viac pre svoje zdravie. Naše výživové doplnky sa vyznačujú vysokou kvalitou a harmonickou chuťou.

Ponúkame viac ako 800 variantov produktov vrátane širokej škály proteínových práškov, aminokyselín, rôznych tyčiniek, predtréningových prípravkov, produktov pre vytrvalostné športy, prípravkov na reguláciu telesnej hmotnosti a viac ako 40 vysokoúčinných vitamínových produktov.

Dbáme na to, aby naše portfólio obsahovalo aj výrobky bez cukru, bez laktózy a bez lepku, a ponúkame alternatívy pre vegánov.

Naše výrobky sa vyrábajú vo vlastných výrobných závodoch v kontrolovanom prostredí s použitím bezpečných, bezdopingových a starostlivo vybraných zložiek, bez zakázaných látok a v súlade s usmerneniami Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA) a platnou legislatívou.

Náš operačný systém a naše výrobky spĺňajú okrem iných aj tieto medzinárodné normy:

ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, HACCP, GMP

 

V sieti našich predajní pracujú odborní predajní poradcovia, ktorí poskytujú komplexné poradenstvo ako bezplatnú službu k nákupu, aby každý náš zákazník dostal personalizovanú službu a aby si domov odniesol výživový doplnok, ktorý je najvhodnejší pre jeho vek, pohlavie, zdravie a ciele.

 

Bezplatnou registráciou do nášho vernostného programu získate rôzne výhody pri nakupovaní a medzi prvými sa dozviete o novinkách, špeciálnych akciách a zľavách.

 

Tešíme sa na vás v predajni BioTechUSA!

Predajňa sa nachádza
na prízemí

V predajni BioTechUSA ponúkame široký sortiment výživových doplnkov pre profesionálnych ako aj pre rekreačných športovcov.

biotech
Pre registrovaných verných zákazníkov🏋️‍♀️ sme si pripravili nové marcové akcie😎. Ak máš zákaznícku kartu alebo QR kód, môžeš si vybrať z množstva akcií v našej predajni. Naši predavači sú pripravení pomôcť s výberom.
Share This