mobil online

Otváracie hodiny

PO – PI:  9:00 – 21:00
SO – NE:  9:00 – 21:00

Kontakt

Mobil: 0940 600 100 – infolinka
e-mail: info@mobilonline.sk
web: mobilonline.skvykup-telefonov.sk
facebook: www.facebook.com/mobilonline.sk
instagram: www.instagram.com/mobilonline.sk

Sme špecialistami v oblasti predaja a výkupu mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na slovenskom trhu. V segmente pôsobíme už od roku 2001 a preto vieme, čo od nás zákazník očakáva.

Tešiť sa môžete na obrovský výber, vynikajúce ceny a množstvo obľúbených doplnkových služieb z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší – na predajni Vám zadarmo nalepíme ochrannú fóliu alebo sklo na mobilný telefón, zarezervujeme tovar, poradíme s výberom vhodného zariadenia, či príslušenstva presne pre vás, vybavíme nákup na splátky alebo vás odmeníme darčekom k nákupu. Profesionálny zákaznícky servis je u nás totiž samozrejmosťou.

Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov, ktorí nás denne navštívia v našich 46 predajniach s možnosťou osobného odberu v rámci celého Slovenska.

Viac informácií o našich predajniach.

Podrobnejšie informácie k výkupu nájdete na www.vykup-telefonov.sk.

Všetky novinky, akcie a aktuálne súťaže nájdete na facebooku.

Predajňa sa nachádza
na prízemí

Spoločnosť mobilonline.sk v súčasnosti prevádzkuje už 27 predajní v rámci celého Slovenska a patrí medzi popredných lídrov v predaji a výkupe mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na Slovensku.

mobilonline.sk zákazníkom ponúka priateľskú atmosféru, odbornú pomoc a profesionalitu pri riešení každej požiadavky. V moderne zariadenej predajni nájdete najnovšie modely telefónov, vykúpené telefóny vo zvýhodnených cenách, pravidelné výhodné akcie, súťaže, či darčeky k nákupu.

Navštívte našu predajňu na prízemí a presvedčte sa na vlastné oči.

informácie na predajni

Share This