CCC

Otváracie hodiny

PO – PI:  9:00 – 21:00
SO – NE:  9:00 – 21:00

 

Kontakt

tel.: +421 474 322 074

web: https://www.ccc.eu/sk/

CCC ponúka tie najmódnejšie topánky, najštýlovejšie tašky, funkčné batohy a vkusné doplnky. Na jednom mieste, špeciálne pre Vás, najhorúcejšie trendy zo sveta módy a najnovšie inšpirácie priamo z prehliadkových mól a mestských ulíc!

 

V našich predajniach dominujú značky pre skutočných nadšencov štýlu: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZee, Badura, Quazi, Rage Age, Simple, Togoshi a Americanos. V CCC zákazníci nájdu aj kultové športové značky ako adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse či Skechers. A pre najmenších tu máme topánky a doplnky s postavičkami z Disney filmov!

 

Tešíme sa na Vás v predajniach a online:

 

  • www: www.ccc.eu
  • Facebook: https://www.facebook.com/CCC.Slovakia/
  • Instagram: https://www.instagram.com/cccshoesbags/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cccsa/
  • TikTok: https://www.tiktok.com/@cccshoesbags
  • Twitter: https://twitter.com/GrupaCCC

Predajňa sa nachádza
na prízemí

Majstrovská hra so Sprandi! 💥📣  Na chvíľu sa zastavte, zhlboka sa nadýchnite a objavte najnovšiu kolekciu „Take a breath“ v CCC. Nahoďte sa do mäkkých teplákov, obujte si pohodlné športové tenisky a doplňte svoj outfit štýlovými taškami a doplnkami. 👟

Viac v predajniach CCC alebo na https://bit.ly/3JcuHxk

Nová kolekcia SPRANDI v CCC!

Najnovšia kampaň CCC a značky Sprandi „Take a breath” je o…Vás. O tom, ako sa cítite. Aj o tom, že máte právo na chvíľu sa zastaviť, zhlboka sa nadýchnuť a relaxovať s priateľmi na čerstvom vzduchu. Najlepšie aktívne a športovo. Pretože aktívny oddych, je tá najdôležitejšia hra!

Značka Sprandi vstupuje do novej sezóny a neustále šíri myšlienku starostlivosti o seba.

Rovnako ako v predchádzajúcich mesiacoch sa značka naďalej zameriava na pohodu. Po vytúženom oddychu je správny čas na fyzickú aktivitu, zvýšenie endorfínov a radosť z aktívne strávených chvíľ s priateľmi a rodinou.

Zvoľte si pohyb, ktorý Vám robí radosť a dobíja Vás pozitívnou energiou. Nájdite si chvíľku na aktívny oddych a značka Sprandi bude Vaším najlepším spoločníkom.

V najnovšej kampani Vás Sprandi vezme na tenisový kurt, aby ste sa opäť stretli s obľúbenými hviezdami. V jesennej kampani „Take a breath“ znova stretnete idol Generácie Z, herca Finna Wolfharda z filmu Stranger Things, herca Kylea MacLachlana, ktorý stvárnil ikonického agenta Dalea Coopera vo filme „Twin Peaks“, a supermodelku 90. rokov Amber Vallettu.

Nahoďte sa do mäkkých teplákov, obujte si pohodlné športové tenisky a doplňte svoj športový outfit štýlovými doplnkami. Či už na tenisovom kurte alebo mimo neho, zhlboka sa nadýchnite a doprajte si maximálne pohodlie.

Viac v predajniach CCC alebo na https://bit.ly/3JcuHxk

Share This